Pozvánka od Václava Vizingra


Kraslický motokros již příští týden

3. závod seriálu ASIAWING BO MOTOR OIL se pojede již příští týden v sobotu 30. 6. 2018 v Kraslicích u Sokolova. Závodit se bude ve třídách 50, 65, 85, HOBBY MX1, HOBBY MX2, VETERÁN + ČZ, MX1, MX2 A licence.

Ve třídě 50 odhaduje pořadatel boje o vedení seriálu mezi jezdci Filip Skřivan, Stanislav Pojar a Adam Bílý. Ve třídě 65 Dominik Walter, Stanislav Pojar, Miroslav Franče, Tadeáš Bubeník. Mezi nejrychlejší jezdce ve třídě 85 patří Dominik Laně, Jan Šlajs a domácí kraslický jezdec Ondřej Široký. Mezi jezdce, kteří mohou promluvit do celkového vedení HOBBY MX1, patří Tomáš Hanzlík, Martin Prusík a kraslický závodník Michal Urban. Mezi nejlepšími jezdci HOBBY MX2 budou bojovat Libor Šůs, Douša Miron a Jurča Philippe. V této třídě také bojuje o celkové výsledky třída 125 2T a to Jakub Houska, Václav Anděl a Lukáš Duchek. V MX2 zatím mezi nejlepší jezdce patří Jan Oulehle, Pavel Vítovec a Mirek Vacovský. O vedení MX1 licence A bojuje Stanislav Šašek, Martin Ludvík a Tomáš Žipaj. Třída VETERÁN 40 – 50 let: Petr Vraný, Jaromír Vopava a Milan Vaníček. VETERÁN 50 – 60 let: Vladimír Potužák, Miroslav Dvořák a Luboš Špringer. VETERÁN 60 +: Václav Spurný, Jaroslav Potůček. V této třídě také vyhlašujeme třídu ČZ: Josef Pavelec.

Kraslický závod začne seznamovacími tréninky třídy VETERÁN v 8.00 hodin. Start odpoledních jízd bude zahájen stejnou třídou VETERÁN + ČZ. Ukončení závodu bude v 18.10 hodin.

Novinkou letošního ročníku je závod pro třídu ČZ, pro kterou máme připravené poháry a jezdci jsou hodnoceni zvlášť ve třídě VETERÁN.

Časový harmonogram je součástí pozvánky. Kraslické závodiště se nachází nedaleko Sokolova a povrch této tratě je převážně písčitý. Dráha je vhodná pro hobby jezdce, začínající jezdce a juniory.

O dráhu se stará Petr Játi, Pavel Kertész a další členové.

Sobotní závod bude komentovat Karel Fiala. Zdravotní zajištění bude mít na starosti MUDr. Masny a jeho tým. O jezdce a diváky se bude starat ve velkém cateringovém stanu již tradičně stánek s občerstvení.

Kraslický pořadatel zve všechny jezdce a diváky na tento 3. závod seriálu.

Více informací získáte u Václava Vizingera, tel.: 739 088 676


Archive